Vychystávání objednávek s nástrojem EasyReach

03.03.2021

Jak můžete dosáhnout časově efektivního vychystávání objednávek, aniž byste ohrozili kvalitu zdraví a bezpečnost zaměstnanců? Efektivní skladová logistika je klíčem k úspěšnému splnění závazku vůči odběrateli. Přečtěte si, jak můžete ušetřit náklady, zvýšit efektivitu a zlepšit zdraví zaměstnanců za dodržení bezpečného odstupu pracovníků.

Produktivní skladová logistika

Zatímco ostatní operace ve skladu lze automatizovat, vychystávání objednávek zůstává převážně manuální. Pravděpodobně zjistíte, že nejméně 50 % mzdových nákladů ve vašem skladu souvisí s vychystáváním objednávek - zde se nabízí velký potenciál pro úsporu nákladů. Nástroje pro vychystávání objednávek, které umožní jedné osobě pracovat na zakázce rychle a efektivně, nejenže sníží čas potřebný pro přípravu objednávky, ale také pomohou zajistit bezpečný odstup pracovníků ale vašem skladu.

EasyReach je jedinečný nástroj, který umožňuje zdvihání uvnitř paletových regálů bez fyzické námahy. Tento nástroj chrání obsluhu před zdviháním v nepohodlných polohách, což účinně předchází poruchám pohybového aparátu (MSD) a vytváří bezpečné a ergonomické pracovní prostředí, kde může zdvihat každý.

Zpomalují vaši skladníci proces přípravy objednávek? Investice do nástrojů pro vychystávání objednávek pomůže urychlit proces - výsledkem jsou spokojenější zákazníci, šťastnější a zdravější zaměstnanci a bezpečné pracovní prostředí. 

Řešení pro úspěšné vyřízení objednávky 

TAWI Mobile Order Picker je mobilní vakuová jednotka, kompatibilní s libovolným paletovým vozíkem. Umožňuje rychlý přesun mezi jednotlivými paletovými pozicemi a vychystávání zboží s minimální fyzickou námahou. Pomocí jednotky s nástrojem EasyReach může obsluha snadno dosáhnout do paletových regálů a vybírat zboží ze zadních pozic na paletě. Jednotka je rychle výškově nastavitelná (+/- 500 mm) a snadno ji tak přizpůsobíte výšce vašich paletových regálů. Pouhé stisknutí tlačítka vysune nebo zasune věž, což umožní optimální dosah do vašich regálů.

Mobilní vakuová jednotka umožňuje jedné osobě dělat to, co bývalo často prací pro dvě osoby. Nyní může kdokoli zdvihat těžké zboží a bezpečně a ergonomicky jej ukládat na palety. Není třeba být velký nebo silný. Pokud mohou operátoři pracovat na úkolech samostatně, snáze tím zajistíte bezpečný odstup zaměstnanců.

Bezpečné a ergonomické vychystávání objednávek

EasyReach je jedinečný nástroj, který umožňuje zdvihání uvnitř paletových regálů. Nástroj ušetří operátorům zdvihání v nepohodlných polohách, což účinně zabraňuje poruchám pohybového aparátu a vytváří bezpečné a ergonomické pracovní prostředí, kde může zdvihat každý. Není zapotřebí, aby na úkolech pracovalo 2 a více zaměstnanců.

EasyReach samozřejmě nabízí také možnost ukládání zboží do regálů. Není třeba skladovat velká a těžké zboží mimo regály, aby bylo snadno dostupné. Nástroj dosáhne až na zadní pozice palet, kde pomocí vakuové technologie snadno uchopí a zdvihne břemeno. Náklad lze před položením na paletu otáčet o 360°, což umožňuje efektivní využití palety. Nástroj lze vybavit různými přísavkami v závislosti na velikosti a tvaru břemene. Krabice, pytle, sudy nebo komponenty - bez ohledu na to, co potřebujete zdvihnout, EasyReach vám poskytne potřebnou zdvihací sílů.

Díky rozložení hmotnosti nástroje EasyReach může operátor pohodlně stát v uličce a zdvihat krabice ze zadních pozic palety umístěné pod regálem. Není třeba žádného ohýbání, abyste na jinak těžko přístupné zboží dosáhli. Minimalizuje tak riziko vzniku úrazů, pracovní neschopnosti a s tím spojených nákladů.